Świąteczne podziękowania

Drodzy parafianie!
Czas Świąt Bożego Narodzenia to czas wdzięczności. Jako duszpasterze tej parafii chcemy złożyć serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego wyglądu naszej świątyni oraz przeżywania tych świąt. Dziękujemy Państwu Szczęsnym za ofiarowanie choinek do naszej świątyni, Państwu Turowskim za pomoc w ich transporcie. Dziękujemy Ruchowi Rodzin Nazaretańskich za pomoc w ustawieniu choinek oraz przygotowanie stroików, które zdobią naszą świątynię. Dziękujemy młodzieży z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży za udekorowanie choinek oraz przygotowanie Szopki Bożonarodzeniowej. Dziękujemy Warsztatom Terapii Zajęciowej za piękny prezent, który zdobi nasz ołtarz. Dziękujemy również członkom Liturgicznej Służby Ołtarza za ich obecność. Wszystkim za wszelkie przejawy życzliwości oraz troski o naszą parafię składamy serdeczne "Bóg zapłać".

Wasi Duszpasterze